• Wolne reprezentacje: , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja


Klasyfikacja
1.
kamilr2000
423 pkt.
2.
Yodson
410 pkt.
3.
Wujek
408 pkt.
4.
Ninjas
397 pkt.
5.
Thelazar
394 pkt.
6.
Bottas13
376 pkt.
7.
najkodemm
370 pkt.
8.
Filozof20
367 pkt.
9.
szymonn04
347 pkt.
10.
Graczek
323 pkt.
11.
Trinket9
309 pkt.
11.
wiki0990
309 pkt.
13.
Jade
308 pkt.
14.
Dembele
269 pkt.
15.
ppkos
257 pkt.
16.
Fenix600
256 pkt.
17.
adrian2k00
227 pkt.
18.
Rozpruwacz
207 pkt.
19.
Shadowowski
199 pkt.
20.
matike0003
153 pkt.
21.
Domin
144 pkt.
22.
Vaciok
123 pkt.
23.
darek_1415
104 pkt.
24.
MokatooPL
83 pkt.
24.
NikSon
83 pkt.
26.
Zamtorian
79 pkt.
26.
Florek89
79 pkt.
28.
jotbik95
77 pkt.
29.
Janek353
74 pkt.
30.
Adrian
71 pkt.
31.
Amstaff
70 pkt.
32.
Piatus
52 pkt.
33.
Adve
41 pkt.
33.
WążRzeczny
41 pkt.
35.
lexe100
39 pkt.
36.
AngryVV
34 pkt.
37.
kubusa96
32 pkt.
38.
Zeneg
23 pkt.
39.
Kerbann
22 pkt.
40.
pJoterX
21 pkt.
40.
Olafinho3
21 pkt.
40.
pawelkiwic@op.pl
21 pkt.
43.
229 652 koT
17 pkt.
43.
Karmelekpl12
17 pkt.
45.
bartoloneo
15 pkt.
46.
keszyk
10 pkt.
47.
Radek
8 pkt.
  
Typer - Aktywne Konkursy
Data
Konkurs
Zakończenie zgłoszeń
Link



Typer - Oczekują na wyniki
Data
Konkurs
Zakończenie zgłoszeń
Link



Typer - Zakończone Konkursy
Data
Konkurs
Zakończenie zgłoszeń
Link
2019-11-30
Kussamo (Indywidualny)
2019-11-30 16:30:00
Wyniki
2019-12-07
Niżny Tagił (Indywidualny)
2019-12-06 15:30:00
Wyniki
2019-12-08
Niżny Tagił (Indywidualny)
2019-12-07 14:00:00
Wyniki
2019-12-14
Klingenthal (Druzynowy)
2019-12-14 16:00:00
Wyniki
2019-12-15
Klingenthal (Indywidualny)
2019-12-14 16:00:00
Wyniki
2019-12-21
Engelberg (Indywidualny)
2019-12-20 14:30:00
Wyniki
2019-12-22
Engelberg (Indywidualny)
2019-12-21 13:30:00
Wyniki
2019-12-29
Oberstdorf (Indywidualny)
2019-12-28 17:30:00
Wyniki
2020-01-01
Garmisch-Partenkirchen (Indywidualny)
0000-00-00 00:00:00
Wyniki
2020-01-04
Innsbruck (Indywidualny)
2020-01-01 14:00:00
Wyniki
2020-01-06
Bischofshofen (Indywidualny)
2020-01-05 00:15:00
Wyniki
2020-01-11
Predazzo (Indywidualny)
2020-01-09 15:59:00
Wyniki
2020-01-12
Predazzo (Indywidualny)
2020-01-11 15:00:00
Wyniki
2020-01-18
Titisee-Neustadt (Indywidualny)
2020-01-18 16:00:00
Wyniki
2020-01-19
Titisee-Neustadt (Indywidualny)
2020-01-19 15:15:00
Wyniki
2020-01-25
Zakopane (Druzynowy)
2020-01-25 16:15:00
Wyniki
2020-01-26
Zakopane (Indywidualny)
2020-01-25 16:00:00
Wyniki
2020-02-01
Sapporo (Indywidualny)
2020-02-01 08:30:00
Wyniki
2020-02-14
Bad Mitterndorf (Indywidualny)
2020-02-15 11:00:00
Wyniki
2020-02-16
Bad Mitterndorf (Indywidualny)
2020-02-16 11:00:00
Wyniki
2020-02-22
Rasnov (Indywidualny)
2020-02-22 12:45:00
Wyniki
2020-02-29
Lahti (Druzynowy)
2020-02-29 15:59:00
Wyniki
2020-03-01
Lahti (Indywidualny)
2020-03-01 15:30:00
Wyniki
2020-03-07
Oslo (Druzynowy)
2020-03-07 15:15:00
Wyniki
2020-03-08
Oslo (Indywidualny)
2020-03-08 14:30:00
Wyniki
2020-03-15
Puchar Swiata (Cały sezon)
2019-12-01 14:30:00
Wyniki