• Wolne reprezentacje: , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuł: 3/4 Premanon [FRA] HS-90 - ZGŁOSZENIA
Tryby wyświetlania wątku
#1
Terminy Konkursów :

30.03 - Konkurs Indywidualny - PREMANON [FRA] HS-90
31.03 - Konkurs Indywidualny - PREMANON [FRA] HS-90

Skocznia : PREAMON [FRA] HS-90

Skocznia w DSJ 4 : ZAKOPANE [POL] HS-94

GOSPODARZ ZAWODÓW (FRANCJA) MOŻE WYSTAWIĆ GRUPĘ KRAJOWĄ W POSTACI 5 ZAWODNICZEK.

KWOTY STARTOWE :
[Obrazek: 54799519_2067569993364649_47217347757468...e=5D0D2E12]

KL.PUCHARU NARODÓW:
PUCHAR NARODÓW

GR.KRAJOWA:
Francja [0/2]

ZGŁOSZENIA BĘDĄ PRZYJMOWANE DO 29.03 DO GODZ.23:59
 
#2
Japonia  [Obrazek: jpn.png]

1. [33] Misaki SHIGENO   [Obrazek: jpn.png] 950/900/0
2. [19] Ren MIKASE [Obrazek: jpn.png] 810/760/0
3. [20] Ayaka IGARASHI [Obrazek: jpn.png] 780/730/0
4. [18] Rio SETO [Obrazek: jpn.png] 770/720/0
5. -
6. -
 
#3
AUSTRIA
1.[22] Chiara HOELZL 1100/1050
2.[36] Daniela IRASCHKO - STOLZ 1150/1100
3.[31] Eva PINKELNING 1150/1000
4.[28] Jacqueline SEIFRIEDSBERGER 1100/1050
5.[20] Claudia PURKER 950/900
10.03.2019 - 23.03.2020r. Austria
23.03.2020 - ??.??.20??r. Chorwacja
 
#4
Radek
[25] Qi LIU 630/620
 
#5
LIECHTENSTEIN
[16] Christina NADEL  600/600

Dyskwalifikacja, zawodniczka nie posiada prawa startu w Pucharze Świata
Kara 50 000 
 
#6
CZECHY:
[17] Stepanka PTACKOVA 1010/930
[22] Karolina INDRACKOVA 960/880
[22] Michaela RAJNOCHOVA 810/720
[22] Barbora BLAZKOVA 800/750
 
#7
Słowenia
[31] Maja VTIC 1000/950
[18] Katra KOMAR 950/900
[17] Pia MAZI 950/900
[17] Jerneja REPINC ZUPANCIC 800/750
[16] Lara LOGAR 800/750
10.03.2019 - ... Słowenia [Obrazek: slo.png]
Największe sukcesy:
S1, S2 - 1. miejsce Niki Križnar w PŚK
S1 - 1. miejsce Žigi Jelara na MŚ - skocznia normalna
S2 - 1. miejsce w Rankingu FIS
S1 - 1. miejsce Anže Laniška w TCS
S2 - 1. miejsce Anže Laniška na MŚwL
S2 - 1. miejsce drużynowo na MŚwL (Lanišek, Osterc, Zajc, D. Prevc)
S1 - 1. miejsce Cene Prevca w PK
 
#8
Włochy
[19] Lara MALSINER 1100/1050
 
#9
POLSKA
[19] Kinga RAJDA 900/850
[18] Kamila KARPIEL 950/900
[18] Anna TWARDOSZ 850/800
[22] Joanna SZWAB 850/800
 
#10
Rosja
[18] Lidiia IAKOVLEVA 1150/1100
[17] Anna SHPYNEVA 1000/950
[21] Ksenia KABLUKOVA 1000/950
[21] Alexandra KUSTOVA 1100/1050
[21] Sofia TIKHONOVA 1100/1050
[17] Alina BORODINA 900/850
[28] Irina AVVAKUMOVA 900/850
 
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości