• Wolne reprezentacje:
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuł: 23/24. LAHTI [FIN] - ZAPISY
Tryby wyświetlania wątku
#1
Terminy Konkursów :

01.06 - Konkurs Drużynowy - Lahti HS-130
02.06 - Konkurs Indywidualny - Lahti HS-130

Skocznia : Lahti HS-130

Skocznia w DSJ 4 : Lahti HS-130

KWOTY STARTOWE :


[Obrazek: 54799519_2067569993364649_47217347757468...e=5D0D2E12]
 + 5 GRUPA KRAJOWA


Klas. Pucharu Narodów :

PUCHAR NARODÓW

REGULAMIN ZGŁOSZEŃ :

REGULAMIN

GRUPA KRAJOWA :

FINLANDIA [1/2]

ZGŁOSZENIA BĘDĄ PRZYJMOWANE DO 31.05 DO GODZ. 23:59 !
 
#2
KOREA
[35] Seou CHOI 840/900/720

Konkurs Drużynowy:
1.[37] Heung-Chul CHOI 820/880/700
2.[24] Jeong-Heon SI 840/870/780
3.[18] Sung-Woo CHO 800/830/740
4.[35] Seou CHOI 840/900/720
 
#3
Norwegia
Team
[20] Marius LINDVIK 1210/1210/1210
[27] Anders FANNEMEL 1100/1100/1150
[24] Daniel Andre TANDE 1160/1160/1180
[19] Fredrik VILLUMSTAD 1110/1110/1110
Ind
[20] Marius LINDVIK 1210/1210/1210
[27] Anders FANNEMEL 1100/1100/1150
[24] Daniel Andre TANDE 1160/1160/1180
[19] Fredrik VILLUMSTAD 1110/1110/1110
[29] Kenneth GANGNES 1080/1080/1100
 
#4
Kirgistan
[16] Prokhor GLAZOV 870/870/870
10.03.2019 - 31.03.2019 Szwajcaria
31.02.2019 - ... Kirgistan

Kiedyś to było
 
#5
Włochy
[21] Alex INSAM 1290/1290/1310
[31] Sebastian COLLOREDO 1180/1180/1180
[24] Federico CECON 1060/1060/1060
Team
1.[31] Sebastian COLLOREDO 1180/1180/1180
2.[24] Federico CECON 1060/1060/1060
3.[17] Francesco CECON 1060/1060/1060
4.[21] Alex INSAM 1290/1290/1310
 
#6
Austria
Team
1.[25]Daniel HUBER 1380/1380/1380
2.[25]Stefan KRAFT 1530/1530/1530
3.[33]Manuel FETTNER 1330/1330/1330
4.[27]Michael HAYBOECK 1360/1360/1380

Indywidualny
1.[33]Manuel FETTNER 1330/1330/1330
2.[27]Michael HAYBOECK 1360/1360/1380
3.[25]Daniel HUBER 1380/1380/1380
4.[25]Stefan KRAFT 1530/1530/1530
5.[23]Philipp ASCHENWALD 1240/1240/1250
 
#7
Reprezentacja Niemiec:
[27] Markus EISENBICHLER 1550/1550/1550 (motywator)
[27] Richard FREITAG 1260/1260/1260
[26] Stephan LEYHE 1360/1390/1310
[26] Karl GEIGER 1520/1560/1520
[23] Andreas WELLINGER 1480/1480/1480
[21] Martin HAMANN 1430/1430/1480
[19] Constantin SCHMID 1430/1430/1430
 
#8
Francja
[18] Jonathan LEAROYD 1300/1300/1300
[21] Paul BRASME 1050/1050/1050
 
#9
Polska
Indywidualny
[32] Stefan HULA 1100/1100/1100
[31] Piotr ŻYŁA 1430/1430/1440
[31] Kamil STOCH 1460/1460/1460
[28] Dawid KUBACKI 1430/1430/1430
[23] Jakub WOLNY 1330/1330/1330
[19] Paweł WĄSEK 1270/1270/1270

Team
[31] Piotr ŻYŁA 1430/1430/1440
[31] Kamil STOCH 1460/1460/1460
[28] Dawid KUBACKI 1430/1430/1430
[23] Jakub WOLNY 1330/1330/1330
 
#10
Estonia
[19] Artti AIGRO 1410/1350/1350
[18] Kevin MALTSEV 1250/1250/1250
19] Taavi PÄPPEL 1250/1150/1150
[18] Ivo-Niklas HERMANSSON 1050/1050/1050
 
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości