• Wolne reprezentacje: , , , , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuł: 19/20. NIŻNY TAGIŁ [RUS] - ZGŁOSZENIA
Tryby wyświetlania wątku
#1
Terminy Konkursów :

25.05 - Konkurs Indywidualny - Niżny Tagił (Tramplin Stork) [Obrazek: rus.png] HS - 134
26.05 - Konkurs Indywidualny - Niżny Tagił (Tramplin Stork) [Obrazek: rus.png] HS - 134


Skocznia : Niżny Tagił (Tramplin Stork) HS-134

Skocznia w DSJ 4 : Wisła HS-134

[b]GOSPODARZ ZAWODÓW (ROSJA) MOŻE WYSTAWIĆ GRUPĘ KRAJOWĄ W POSTACI 5 ZAWODNICZEK.[/b]

[b]KWOTY STARTOWE:

[Obrazek: 54799519_2067569993364649_47217347757468...e=5D0D2E12][/b]


[b]PUCHAR NARODÓW[/b]

GR.KRAJOWA:
Rosja [0/2]

ZGŁOSZENIA DO 24.05 DO GODZ.23:59!!!
10.03.2019 - ... Szwecja
 
#2
Szwecja

[19] Astrid MOBERG 940/840
[20] Frida WESTMAN 970/860
10.03.2019 - ... Szwecja
 
#3
Kirgistan (Zastępstwo)

[16] Marina PETROVA 800/770
10.03.2019 - ... Szwecja
 
#4
Słowenia (Zastępstwo)

[25] Spela ROGELJ 1350/1270
[24] Ursa BOGATAJ 1400/1320
[21] Ema KLINEC 1400/1320
[19] Nika KRIZNAR 1450/1370
[18] Jerneja BRECL 1350/1270
[18] Katra KOMAR 1170/1060
10.03.2019 - ... Szwecja
 
#5
Japonia (Zastępstwo)

[23] Sara TAKANASHI 1340/1290
[21] Nozomi MARUYAMA 1240/1190
[26] Kaori IWABUCHI 1080/1060
[23] Haruka IWASA 1090/1040
[20] Shihori OI 1040/990
[33] Misaki SHIGENO 950/900
[19] Ren MIKASE 920/840
10.03.2019 - ... Szwecja
 
#6
Włochy
[29] Elena RUNGGALDIER 1140/1060
[24] Veronica GIANMOENA 990/910
[19] Lara MALSINER 1190/1110
[17] Daniela DEJORI 860/780
 
#7
Austria
1.[31]Eva PINKELNING 1150/1000
2.[36]Daniela IRASCHKO-STOLZ 1250/1200
3.[28]Jacqueline SEIFRIEDSBERGER 1200/1150
4.[22]Chiara HOELZL 1200/1150
5.[19]Sophie MAIR 1000/950
6.[20]Claudia PURKER 1050/1000
 
#8
Chiny
[27] Xinyue CHANG 1010/960
[27] Tong MA 1000/950
[25] Xueyao LI 1070/1040
[19] Sijia WANG 870/850
 
#9
CZECHY:
[22] Karolina INDRACKOVA 1180/1040
[20] Zdenka PESATOVA 1130/990
[28] Marta KREPALKOVA 970/860

2019-03-13 - ... Czechy

[Obrazek: cenzura-NIE-DLA-LGBT.png]
 
#10
Rosja
[21] Ksenia KABLUKOVA 1000/950
[21] Alexandra KUSTOVA 1100/1050
[21] Sofia TIKHONOVA 1100/1050
[18] Lidiia IAKOVLEVA 1150/1100
[17] Anna SHPYNEVA 1000/950

Grupa Krajowa
[17] Alina BORODINA 900/850
[28] Irina AVVAKUMOVA 900/850
[25] Stefaniya NADYMOVA 800/750
[18] Aleksandra BARANTCEVA 900/850
[20] Anna ZHUKOVA 850/800
 
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości