• Wolne reprezentacje:
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuł: 7/8. TITISEE-NEUSTADT [GER] - ZGŁOSEZNIA
Tryby wyświetlania wątku
#1
Terminy Konkursów :

13.04 - Konkurs DRUŻYNOWY - Titisee-Neustadt [GER] HS-142
14.04 - Konkurs INDYWIDUALNY - Titisee-Neustadt [GER] HS-142

Skocznia : Titisee-Neustadt [GER] HS-142

Skocznia w DSJ 4 : Bischofshofen HS-140

KWOTY STARTOWE :

[Obrazek: 54799519_2067569993364649_47217347757468...e=5D0D2E12]
 + 5 GRUPA KRAJOWA


Klas. Pucharu Narodów :

PUCHAR NARODÓW

REGULAMIN ZGŁOSZEŃ :

REGULAMIN

GRUPA KRAJOWA :

NIEMCY [0/2]

ZGŁOSZENIA BĘDĄ PRZYJMOWANE DO 12.04 DO GODZ. 23:59 !
 
#2
Francja:
Ind:
[18] Jonathan LEAROYD 1100/1100/1100
 
#3
Słowenia
[25] Anze SEMENIĆ 1370/1340/1280
[22] Anze LANISEK 1350/1320/1260
[21] Ziga JELAR 1360/1330/1270
[19] Domen PREVC 1400/1370/1330
[18] Timi ZAJC 1440/1410/1350

Drużynowy
1. [21] Ziga JELAR 1360/1330/1270
2. [25] Anze SEMENIĆ 1370/1340/1280
3. [19] Domen PREVC 1400/1370/1330 (motywator)
4. [18] Timi ZAJC 1440/1410/1350
10.03.2019 - ... Słowenia
 
#4
Polska
[32] Stefan HULA 1100/1100/1100
[31] Piotr ŻYŁA 1320/1320/1330
[31] Kamil STOCH 1350/1350/1350
[28] Dawid KUBACKI 1320/1320/1320
[23] Jakub WOLNY 1220/1220/1220
[27] Maciej KOT 1160/1160/1160
Drużynowy
1 [31] Piotr ŻYŁA 1320/1320/1330
2 [31] Kamil STOCH 1350/1350/1350
3 [28] Dawid KUBACKI 1320/1320/1320
4 [23] Jakub WOLNY 1220/1220/1220
 
#5
Austria
Konkurs Drużynowy :
1.[33] Manuel FETTNER 1150/1150/1150
2.[23] Philipp ASCHENWALD 1150/1150/1160
3.[25] Stefan KRAFT 1350/1350/1350
4.[27] Michael HAYBOECK 1180/1180/1200

Konkurs Inwidualny:
1.[33] Manuel FETTNER 1150/1150/1150
2.[27] Michael HAYBOECK 1180/1180/1200
3.[25] Daniel HUBER 1200/1200/1200
4.[25] Stefan KRAFT 1350/1350/1350
5.[20] Jan HOERL 1100/1100/1100
6.[23] Philipp ASCHENWALD 1150/1150/1160
 
#6
KOREA
[35] Seou CHOI 840/900/720

TEAM :
1.[37] Heung-Chul CHOI 820/880/700
2.[18] Sung-Woo CHO 800/830/740
3.[17] Seok-Jae HWANG 750/780/690
4.[35] Seou CHOI 840/900/720
 
#7
Kazachstan
[33] Marat ZHAPAROV 750/750/750
14.03.2019 - 26.06.2019 Kazachstan [Obrazek: kaz.png]
26.11.2019 - ... Kazachstan [Obrazek: kaz.png]
 
#8
Rosja:
idywidualny
[24] Evgeniy KLIMOV 1220/1220/1220
[39] Dmitriy VASSILIEV 1010/1010/1050
[23] Vadim SHISHKIN 1060/1060/1060
[19] Maksim SERGEEV 1070/1070/1070

Drużynowy
1.[39] Dmitriy VASSILIEV 1010/1010/1050
2.[23] Vadim SHISHKIN 1060/1060/1060
3.[19] Maksim SERGEEV 1070/1070/1070
4.[24] Evgeniy KLIMOV 1220/1220/1220
 
#9
Norwegia:
[24] Daniel Andre TANDE  1160/1160/1180
[27] Anders FANNEMEL  1100/1100/1150
[22] Robin PEDERSEN  1100/1100/1100
[29] Kenneth GANGNES  1080/1080/1100
[22] Sondre RINGEN  1030/1030/1030
[24] Sigurd Nyomen SOEBERG  1000/1000/1000
[20] Jesper OEDEGAARD  950/950/950

TEAM:
1.GANGNES
2.PEDERSEN
3.TANDE
4.FANNEMEL
 
#10
Japonia:
1. [22] Ryoyu KOBAYASHI [Obrazek: jpn.png] 1500/1500/1500
2. [27] Junshiro KOBAYASHI [Obrazek: jpn.png] 1280/1280/1280
3. [23] Yukiya SATO [Obrazek: jpn.png] 1210/1310/1310
4. [22] Naoki NAKAMURA [Obrazek: jpn.png] 1210/1210/1210
5. [19] Yuken IWASA [Obrazek: jpn.png] 1060/1060/1060
6. [33] Daiki ITO [Obrazek: jpn.png] 1100/1100/1100


DRUŻYNOWY :
1. [22] Ryoyu KOBAYASHI [Obrazek: jpn.png] 1500/1500/1500
2. [27] Junshiro KOBAYASHI [Obrazek: jpn.png] 1280/1280/1280
3. [23] Yukiya SATO [Obrazek: jpn.png] 1210/1310/1310
4. [22] Naoki NAKAMURA [Obrazek: jpn.png] 1210/1210/1210
 
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości