• Wolne reprezentacje: , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja


SŁOWENIA
Reputacja: 10*
Zainteresowanie dyscypliną: Sport Narodowy


Informacje o reprezentacji:
Budżet: 8,128,800$
Manager: Trinket9
Sponsor Główny: Gorenje 5,000,000$ | 1 sezon/y
Sponsor Techniczny: Elan 3,000,000$ | 1 sezon/y
Sztab Szkoleniowy:
Trener: [45]Gorazd BERTONCELJ 9* | 1 sezon/y
Trener(Kobiety): [59]Vasja BAJC 10* | 1 sezon/y
Trener Juniorów: [38]Anders BARDAL 9* | 1 sezon/y
Trener Juniorek: [47]Pekka NIEMELA 10* | 1 sezon/y
Fizjoterapeuta: [45]Veikko PITKÄNEN 10* | 1 sezon/y
Skocznie Narciarskie:
Skocznia K HS
Kranji (OMV Center) Licencja na sez III 100 109
Ljubno (Logarska Dolina) Licencja na sez III 85 94
Mislinja (Skakalnica Dr. Stank...) 85 93
Planica (Letalnica) Licencja na sez III 200 240
Planica (Bloudkova Velikanka) Licencja na sez III 125 139
Planica (Srednija Velikanka) Licencja na sez III 95 102
Velenje (Grajski Gric) ZAMKNIETA 85 94
Historia managerów:
Nick Od Do
Trinket9 2019-03-15 0000-00-00
  
Kadra Mężczyzn
[20] Timi ZAJC 1370/1370/1260
[24] Anze LANISEK 1290/1320/1290
[21] Domen PREVC 1320/1320/1230
[19] Zak MOGEL 1330/1360/1180
[21] Aljaz OSTERC 1280/1280/1130
[23] Ziga JELAR 1320/1220/1040
[24] Cene PREVC 1120/1150/910
[24] Tilen BARTOL 1060/1110/910
[22] Bor PAVLOVCIĆ 1080/1140/810
[28] Peter PREVC 970/980/950
[27] Anze SEMENIĆ 990/1020/780
[19] Jan BOMBEK 960/1020/690
[17] Peter Pavel PETEK 850/870/650
[19] Jernej PRESECNIK 830/860/620
[17] Franci JURDANA 810/790/680
[18] Mark HAFNAR 730/760/620
[16] Miroslav MAJDIĆ 710/660/740
[19] Luka ROBNIK 730/760/570
[16] Darko JESENEK 680/630/630
[37] Jernej DAMJAN 600/600/600
[31] Jurij TEPES 600/600/600
[29] Andraz POGRAJC 600/600/600
[28] Nejc DEZMAN 600/600/600
[27] Jaka HVALA 600/600/600
[27] Ernest PRIŚLIĆ 600/600/600
[27] Rok JUSTIN 600/600/600
[24] Andraz MODIC 600/600/600
[23] Nik FABIJAN 600/600/600
[23] Blaz PAVLIC 600/600/600
[23] Urban ROGELJ 600/600/600
[23] Matevz SAMEC 600/600/600
[22] Jan KUS 600/600/600
[22] Tine BOGATAJ 600/600/600
[22] Patrik VITEZ 600/600/600
[21] Lovro KOS 600/600/600
[20] Bernard DOBRE 600/600/600
[20] Matija VIDIC 600/600/600
[20] Lovro VODUSEK 600/600/600
[19] Tjas GRILC 600/600/600
[19] Kristjan JEKOVEC 600/600/600
[19] Rok OBLAK 600/600/600
[19] Marcel STRZINAR 600/600/600
[18] Dan BELHAR 600/600/600
[18] Nace ERJAVEC 600/600/600
[18] Timotej JEGLIC 600/600/600
[18] Marcel REP 600/600/600
[18] Karlo VODUSEK 600/600/600
Kadra Kobiet
[21] Nika KRIZNAR 1450/1370
[23] Ema KLINEC 1330/1250
[20] Jerneja BRECL 1200/1180
[26] Ursa BOGATAJ 1160/1090
[19] Pia MAZI 1060/980
[20] Katra KOMAR 1040/960
[27] Spela ROGELJ 990/910
[16] Andrea PETEK 710/690
[16] Slava ŽIŽEK 670/670
[18] Lara LOGAR 650/620
[18] Nika VETRIH 650/620
[33] Maja VTIC 600/600
[28] Katja POZUN 600/600
[19] Jerneja REPINC ZUPANCIC 600/600
[19] Ema VOLAVSEK 600/600
[19] Silva VERBIC 600/600
[18] Spela MASTNAK 600/600
Kadra Juniorów
[15] Pavle KRAŠEVEC ???/???/???
[15] Matej PLUT ???/???/???
[14] Derviš OCVIRK ???/???/???
[13] Ozbej KOTNIK VACOVNIK ???/???/???
Kadra Juniorek:
[15] Viktoria PREGELJ ???/???
[15] Gaja Mila KRANJC ???/???
[15] Desanka BRATINA ???/???
[14] Nika PREVC ???/???
Osiągnięcia:
Data Osiągniecie