• Wolne reprezentacje: , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja


NIEMCY
Reputacja: 9*
Zainteresowanie dyscypliną: Sport Narodowy


Informacje o reprezentacji:
Budżet: 8,173,000$
Manager: Ostachim
Sponsor Główny: Viessmann 5,000,000$ | 1 sezon/y
Sponsor Techniczny: Adidas 3,000,000$ | 1 sezon/y
Sztab Szkoleniowy:
Trener: [59]Andreas FELDER 10* | 1 sezon/y
Trener(Kobiety): [50]Roberto CECON 9* | 1 sezon/y
Trener Juniorów: [66]Hannu LEPISTO 10* | 1 sezon/y
Trener Juniorek: [53]Paul LABRIE 6* | 1 sezon/y
Fizjoterapeuta: [61]Rafał KOT 10* | 1 sezon/y
Skocznie Narciarskie:
Skocznia K HS
Bad Freienwalde (Papengrundschanze) 60 70
Bad Griesbach (Kreuzkopfschanze) 57 63
Baiersbronn (Ruhesteinschanze) 85 90
Bischofsgruen (Ochsenkopfschanze) 64 71
Braunlage (Wurmbergschanze) 90 100
Brotterode (Inselbergschanze) 105 117
Garmisch-Partenkirchen (Olympiaschanze) Licencja na sez III 125 140
Garmisch-Partenkirchen (Olympiaschanze) 80 89
Hinterzarten (Rot-Haus Shanze) 98 108
Klingenthal (Sparkasse Vogtland Arena) Licencja na sez III 125 140
Klingenthal (Vogtlandschanze) 80 85
Lauscha (Marktiegelschanze) 92 102
Meinerzhagen (Meinhardus-Schanze) 62 68
Oberaudorf (Kahlanger Schanze) 80 89
Oberhof (Hans-Renner-Schanze) 120 140
Oberhof (Rennsteig-Schanze) Licencja na sez III 90 100
Oberstdorf (Heini-Klopfer-Schanze) Licencja na sez III 200 235
Oberstdorf (Schattenbergschanzen) Licencja na sez III 120 137
Oberstdorf (Schattenbergschanzen) Licencja na sez III 95 106
Oberwiesenthal (Fichtelbergschanze) 95 106
Rastbuechl (Baptist Kitzlinger Schanze) 74 78
Ruhpolding (Toni Plenk-Schanze) 90 100
Ruhpolding (Große Zirmbergschanze) 115 128
Schoenwald (Adlerschanze) 85 93
Schonach (Langenwaldschanze) 95 106
Titisee-Neustadt (Hochfirstschanze) Licencja na sez III 125 142
Willingen (Mühlenkopfschanze) Licencja na sez III 130 145
Winterberg (Sankt-Georg-Sprungschanze) 81 87
Historia managerów:
Nick Od Do
Ostachim 2019-03-15 0000-00-00
  
Kadra Mężczyzn
[28] Karl GEIGER 1400/1430/1400
[29] Markus EISENBICHLER 1400/1400/1400
[21] Constantin SCHMID 1400/1340/1440
[23] Martin HAMANN 1310/1310/1340
[25] Andreas WELLINGER 1210/1210/1210
[21] Justin LISSO 1170/1170/1170
[20] Luca ROTH 1100/1100/1100
[20] Philipp RAIMUND 1070/1070/1070
[23] Felix HOFFMANN 1000/1000/1000
[23] Moritz BÄR 950/950/950
[20] Killian MÄRKL 850/850/850
[18] Emanuel SCHMID 800/800/800
[28] Stephan LEYHE 770/800/720
[16] Sigmund WEIGL 720/660/660
[24] David SIEGEL 660/660/660
[20] Max GOLLER 640/640/640
[19] Eric FUCHS 640/640/640
[32] Andreas WANK 600/600/600
[31] Marinus KRAUS 600/600/600
[29] Richard FREITAG 600/600/600
[25] Lukas WAGNER 600/600/600
[25] Dominik MAYLÄNDER 600/600/600
[23] Julian HAHN 600/600/600
[23] Justin NIETZEL 600/600/600
[23] Johannes SCHUBERT 600/600/600
[23] Fabian SEIDL 600/600/600
[23] Paul WINTER 600/600/600
[23] Tim FUCHS 600/600/600
[22] Adrian SELL 600/600/600
[21] Justin WEIGEL 600/600/600
[20] Julian KETTERER 600/600/600
[20] Sebastian LUDWIG 600/600/600
[20] Kilian MAERKL 600/600/600
[19] Simon SPIEWOK 600/600/600
[18] Tim HETTICH 600/600/600
[18] Eric HOYER 600/600/600
[32] Severin FREUND 550/550/550
[31] Pius PASCHKE 550/550/550
[22] Cedrik WEIGEL 550/550/550
Kadra Kobiet
[25] Anna RUPPRECHT 1330/1280
[25] Katharina ALTHAUS 1290/1240
[19] Alina IHLE 1160/1050
[20] Selina FREITAG 990/940
[16] Agnes NEUHÄUSSER 740/730
[23] Gianina ERNST 640/640
[23] Pauline HESSLER 640/640
[22] Agnes REISCH 640/640
[21] Arantxa LANCHO 640/640
[20] Josephin LAUE 640/640
[19] Pia Lilian KUEBLER 640/640
[19] Jenny NOWAK 640/640
[31] Juliane SEYFARTH 600/600
[29] Carina VOGT 600/600
[28] Ramona STRAUB 600/600
[28] Svenja WUERTH 600/600
Kadra Juniorów
[15] Mathias ARENDT ???/???/???
[15] Clemens BOROWSKI ???/???/???
[14] Frank BUCKLER ???/???/???
[14] Denis WEISSKOPF ???/???/???
[13] Toni SCHMITT ???/???/???
[13] Leroy HANNAWALD ???/???/???
Kadra Juniorek:
[15] Tina FEHR ???/???
[14] Stephanie HALBERSTAM ???/???
[14] Agnes HANNAWALD ???/???
[13] Sina WEIßFLOG ???/???
Osiągnięcia:
Data Osiągniecie