Ski Jumping Manager

Pełna wersja: 25/26. OSLO [NOR] - ZGŁOSZENIA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Terminy Konkursów :

29.06 - Konkurs Drużynowy - OSLO HS-134
30.06 - Konkurs Indywidualny - OSLO HS-134

Skocznia w DSJ 4 : Park City HS-134

[b]GOSPODARZ ZAWODÓW (NORWEGIA) NIE MOŻE WYSTAWIĆ GRUPY KRAJOWEJ W POSTACI 5 ZAWODNICZEK, PONIEWAŻ ZROBIŁ TO WCZEŚNIEJ.[/b]

[b]KWOTY STARTOWE:[/b]
[b][Obrazek: 2zogpll.jpg][/b]

[b]PUCHAR NARODÓW[/b]

GR.KRAJOWA:
Norwegia[2/2]

ZGŁOSZENIA DO 28.06 DO GODZ.23.59
Włochy
[24] Veronica GIANMOENA 1080/1000
[19] Lara MALSINER 1280/1200
[29] Elena RUNGGALDIER 1230/1150
Drużynowy:
[16] Annika SIEFF 980/900
[24] Veronica GIANMOENA 1080/1000
[19] Lara MALSINER 1280/1200
[29] Elena RUNGGALDIER 1230/1150
CZECHY (indywidualny+drużynowy)
[22] Karolina INDRACKOVA 1180/1040
[20] Zdenka PESATOVA 1130/990
[17] Stepanka PTACKOVA 1230/1090
[22] Barbora BLAZKOVA 1020/910
Austria
Indywidualny:
[19]Sophie MAIR 1000/950
[31]Eva PINKELNING 1150/1000
[36]Daniela IRASCHKO-STOLZ 1250/1200
[28]Jacqueline SEIFRIEDSBERGER 1200/1150
[22]Chiara HOELZL 1200/1150
[20]Claudia PURKER 1050/1000

Team:
[20]Claudia PURKER 1050/1000
[36]Daniela IRASCHKO-STOLZ 1250/1200
[22]Chiara HOELZL 1200/1150
[31]Eva PINKELNING 1150/1000
Francja:
[23] Lea LEMARE 1160/1110
[22] Oceane AVOCAT GROS 1110/1060
[18] Lucile MORAT 1160/1110
[17] Josephine PAGNIER 1220/1170

Team:
[23] Lea LEMARE 1160/1110
[22] Oceane AVOCAT GROS 1110/1060
[18] Lucile MORAT 1160/1110
[17] Josephine PAGNIER 1220/1170
Hiszpania (tylko indywidualny)
[16] Sofia CORRALES 840/750
Wielka Brytania

[16] Natasha BENNETT 810/810
Niemcy:
[23] Katharina ALTHAUS 1480/1430
[23] Anna RUPPRECHT 1430/1380
[29] Juliane SEYFARTH 1150/1100
[27] Carina VOGT 1150/1100
[26] Ramona STRAUB 1100/1050
[26] Svenja WUERTH 1000/950
[17] Alina IHLE 1180/1070

drużynowy:
[23] Katharina ALTHAUS 1480/1430
[23] Anna RUPPRECHT 1430/1380
[29] Juliane SEYFARTH 1150/1100
[17] Alina IHLE 1180/1070
Norwegia
[21] Anna Odine STROEM 1450/1400
[20] Silje OPSETH 1400/1350
[20] Ingebjoerg Saglien BRAATEN 1250/1200
[19] Karoline SKATVEDT 950/900
[19] Pernille KVERNMO 900/850
[16] Heidi Dyhre TRAASERUD 1000/950
Polska
[19] Kinga RAJDA 1170/1150
[18] Kamila KARPIEL 1220/1200
[18] Anna TWARDOSZ 1120/1100
Stron: 1 2